Menu
Your Cart

Veikala noteikumi

www.billesveikals.lv lietošanas noteikumi SIA „Selling“– un pircēja attiecības regulē SIA „Selling“ sastādītie vispārīgie noteikumi un Latvijas Republikas tiesību akti.
SIA „Selling“ sastādītie noteikumi:
1. Pasūtījumu noformē persona, kas veic pirkumu interneta veikalā billesveikals.lv (turpmāk tekstā – Pircējs) un billesveikals.lv pārstāvis, t.i. firma SIA „Selling“ (turpmāk tekstā – Pārdevējs). Pasūtījuma noformēšana tīmekļa vietnē www.billesveikals.lv ir pielīdzināma pirkšanas un pārdošanas līguma noslēgšanai.

1.1. Pasūtījuma noformēšana Pircējs veic pasūtījumu elektroniskā veidā, pievienojot preci virtuālajā pircēja grozā. Pasūtījums tiek noformēts, kad Pircējs izvēlas funkciju Apstiprināt pasūtījumu. Pārdevējs nosūta Pircējam rēķinu par veikto pasūtījumu uz e-pastu. Aizpildot pasūtījumu, lūgums būt uzmanīgiem, lai novērstu neprecizitātes sniegtajos datos un norādot pasūtīto preču daudzumu. Pircējs ir atbildīgs par sava pasūtījuma pareizību.
1.2. Pasūtījuma stāšanās spēkā Pasūtījums stājas spēkā no brīža, kad attiecīgā summa par pirkumu billesveikals.lv mājas lapā ienāk SIA „Selling“ norēķinu kontā.

2. Cena un Preces apmaksa Preču cenas www.billesveikals.lv lapā ir norādītas eiro. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN. Pircējs maksā par precēm saskaņā ar rēķinu, kuru sagatavoja SIA „Selling“. Pārdevējs saglabā sev tiesības anulēt pasūtījumu un rēķinu, ja Pircējs neveic maksājumu līdz datumam, kurš ir norādīts rēķinā. Pircējs maksā par precēm, pārskaitot naudu uz SIA „Selling“ norēķina kontu norādītajā bankā.

3. Preces piegādes termiņš Preces piegādes termiņš, ja prece ir noliktavā, ir aptuveni 1 – 3 darba dienas. Piegādes termiņš tiek skaitīts no brīža, kad līgums ir stājies spēkā, t.i. saņemta pirkuma apmaksa (punkts 1.2.). Ja prece nav noliktavā, to ir iespējams pasūtīt, par piegādes termiņiem vienojoties individuāli. Par preču piegādes kavējumu nepareizi vai neskaidri noradītas adreses dēļ ir atbildīgs Pircējs. Ja piegāde tiek veikta ar kurjeru un iepakojums vai izstrādājums ir sabojāts transportēšanas laikā, klients šādu preci var nepieņemt un atgriezt kurjeram. Pretenzijas par iepakojuma bojājumu un preču daudzumu, kuras tiek iesniegtas vēlāk, netiek izskatītas.
4. Preces atgriešana un pasūtījuma anulēšana Pircējam ir tiesības apmainīt saņemto preci pret citu līdzvērtīgu preci vai atgriezt to 14 dienu laikā, ja tā neapmierina Pircēja vajadzības. SVARĪGI! Preču atgriešanas noteikumi attiecas tikai uz precēm, kuras tika iegādātas ar www.billesveikals.lv starpniecību. Noteikumi neattiecas uz precēm, kuras tika iegādātas uz vietas veikalā. Uz vietas veikalā iegādātām precēm ir iespējama maiņa 14 dienu laikā, bet netiek veikta naudas atmaksa. Pircējs atgriež preci, iepriekš paziņojot par to Pārdevējam. Preces iepakojums un pati prece nedrīkst būt bojāta. Precei jābūt sākotnēja izskata, bez lietošanas pazīmēm, ar ražotāja pievienotām cenu un apraksta zīmēm. Bojātas preces, ar lietošanas pazīmēm vai bez ražotāja pievienotajām cenu un apraksta zīmēm, atgriešanai netiek pieņemtas. Ja atgrieztā prece ir bojāta, taču bojājuma iemesls nav saistīts ar SIA „Selling“ darbībām, kā arī, ja izstrādājums ticis izmantots precei neparedzētam nolūkam, SIA „Selling“ ir tiesības pieprasīt kompensāciju par preces bojājumiem. Ja Pircējs nepiekrīt kompensācijas summai, viņam ir tiesības pieprasīt neatkarīgu ekspertīzi. Eksperta pakalpojumus apmaksā puse, kuras viedoklis izrādījās nepamatots.
Preces atgriešanas gadījumā sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Ja prece tiek atgriezta, un iepriekš nebija apmaksātas transporta izmaksas, tad saskaņā ar cenrādi no atgrieztās preces vērtības tiek ieturētas transporta izmaksas. Summa par atgrieztajām precēm tiek pārskaitīta atpakaļ Pircējām uz viņa bankas kontu 7 dienu laikā no preces saņemšanas brīža.

5. Konfidencialitāte un citi nosacījumi Pārdevējam nav tiesību izplatīt Pircēja datus. Pārdevējs neatklāj citām personām informāciju par Pircēju, un Pircējam ir tiesības pieprasīt izdzēst savus datus no Pārdevēja datu bāzes.
6. Citi nosacījumi:
Billesveikals.lv noteikumi ir vienādi visiem klientiem. Neskaitot SIA „Selling“ sastādītos vispārīgos noteikumus, abas puses – gan Pircēju, gan Pārdevēju – aizsargā Latvijas Republikas likumi.
Ar saviem klientiem radušos konfliktus SIA „Selling“ risina sarunu veidā. Ja tomēr puses nespēj atrast piemērotu risinājumu, tad jebkurš strīds tiek izšķirts saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošo likumdošanu.
Privatuma politika.
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību.
Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri
(trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu www.aboutcookies.org