Menu
Your Cart

Privātuma politika

Privātuma politika


SIA Selling, juridiskā adrese Stabu iela 54A-20, Rīga, LV-1011, vienotais reģistrācijas numurs 40003814283, personas datu apstrādes principi, noformējot pasūtījumu interneta veikalā www.billesveikals.lv Ar doto privātumu politiku mēs apliecinām savu atbildību par personas sniegto privāto datu aizsardzību un neizpaušanu, stingras konfidencialitātes ievērošanu.
1. Personas dati ko pircējs norāda mūsu mājas lapā ir:

* Vārds, uzvārds
* E-pasta adrese
* Telefona numurs
* Dzīves vietas adrese
* Pasūtījuma piegādes adrese
2. Personas datu apstrādes mērķis
* Pasūtījuma noformēšanai un klienta informēšanai
* Saziņai ar klientu saistībā ar pasūtījumu, tā saturu un piegādi
* Atgriezeniskai saziņai ar klientu, kontaktu uzturēšanai
* Rēķina izrakstīšanai par pasūtījumu atbilstoši LR likumdošanai
* Pasūtīto preču piegādei, ja pircējs ir piekritis preču piegādei
* Jaunumu un citu informāciju izsūtīšanai, ja klients norādījis savu piekrišanu interneta veikalā atzīmējot to mājas lapā www.billesveikals.lv
3. Personas datu apstrādātājs un pārzinis
SIA Selling, juridiskā adrese Stabu iela 54A-20, Rīga, LV-1011, vienotais reģistrācijas numurs 40003814283
4. Personas datu saņēmējs
* SIA Selling, apstrādājot klientu personas datus, ievēro stingru konfidencialitāti un nodrošina aizsardzību pret trešo personu nesankcionētas piekļuves iespējām personas datiem, personas datu netīšu nozaudēšanu vai iznīcināšanu, atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības Regulai un spēkā esošai Latvijas Republikas likumdošanai. Esot likumīgam pamatam, SIA Selling klientu personas datus var nodot valsts pārvaldes iestādēm, tiesībsargājošām iestādēm, pēc šo institūciju likumīga pieprasījuma atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības Regulai un uz pieprasījuma brīdi spēkā esošai Latvijas Republikas likumdošanai.
* Ar preču piegādi saistīto informāciju (vārds, uzvārds, piegādes adrese un telefona numurs) uzņēmumiem, kas sniedz SIA Selling preču piegādes pakalpojumus, lai piegādātu pasūtījumu fiziskai personai, ja persona ir norādījusi pasūtījuma piegādes adresi un ir piekritusi datu nodošanai piegādes kompānijai.
5. Klientu tiesības datu apstrādei
Klientam ir tiesības izvēlēties, kādus datus sniegt SIA Selling, ka arī jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu savu personu datu apstrādei:
* Nosūtot atsaukumu uz e-pastu info@billesveikals.lv
* Personīgi veikalā Bille, Stabu ielā 50, Rīgā
* Reģistrēti klienti var labot savus datus www.billesveikals.lv lietotāja profilā.
Privatuma politika.
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību.
Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri
(trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu www.aboutcookies.org