Menu
Your Cart

Interaktīvās rotaļlietas

Ražotājs: BO Modelis: 8018LV
bo. Interaktīvā rotaļlieta Policijas Auto (Latviešu val.), 8018LV Šis interaktīvais bo. Policijas auto būs lielisks pirmais auto jūsu mazulim! Pateicoties trieciena sensoriem, automašīna turpinās braukt tālāk un tālāk, līdz jūs to apturēsiet. Jautrās skaņas un gaismas efekti padara to aizraujošu ..
17.90 €
Ražotājs: BO Modelis: 82031RU
bo. Izglītojoša planšete (Krievu val.), 82031RU Ar šo jautro bo. Planšetdatoru jūsu bērns iemācīsies ciparus, vārdus, pareizrakstību un alfabētu! Ieskaitot jautru spēli, kurā jūsu bērnam būs jāatrod pareizi vārdi, cipari vai burti!   Baterijas tips AAA/LR3, ir iekļautas..
16.90 €
Ražotājs: BO Modelis: 82031LV
bo. Izglītojoša planšete (Latviešu val.), 82031LV   Ar šo jautro bo. Planšetdatoru jūsu bērns iemācīsies ciparus, vārdus, pareizrakstību un alfabētu! Ieskaitot jautru spēli, kurā jūsu bērnam būs jāatrod pareizi vārdi, cipari vai burti! Ietver 5 populāras bērnu dziesmas - "Alfabēta dziesma..
16.90 €
Ražotājs: BO Modelis: 82042LV
bo. Izglītojoša TV pults (Latviešu val.) , 82042LV Šī tālvadības pults izskatās tieši tāpat kā īsta, un tai ir tik daudz izglītojošu funkciju! Ar šo bo. TV tālvadības pulti jūsu bērns iemācīsies skaitļus, krāsas un dzīvnieku skaņas! Un ak, tik jautras un izklaidējošas skaņas, kad bērns nospiež po..
11.50 €
Ražotājs: BO Modelis: 82055RU
bo. Izglītojošs telefons (Krievu val.), 82055RU Ar šo jautro bo. Viedtālruni jūsu bērns iemācīsies ciparus un vārdus! Šajā tālrunī ir divas jautras un izglītojošas spēles, kurās jūsu bērnam būs jāatrod cipari vai vārdi! Nospiediet pogu "mūzikas nots", un tālrunis sāks dziedāt dziesmu! Baterija..
12.95 €
Ražotājs: BO Modelis: 82055LV
bo. Izglītojošs telefons (Latviešu val.), 82055LV   Ar šo jautro bo. Viedtālruni jūsu bērns iemācīsies ciparus un vārdus! Šajā tālrunī ir divas jautras un izglītojošas spēles, kurās jūsu bērnam būs jāatrod cipari vai vārdi! Nospiediet pogu "mūzikas nots", un tālrunis sāks dziedāt dziesmu ..
12.95 €
Ražotājs: Chicco Modelis: 10514.84
CHICCO Interaktīva grāmata FERMA (Latviešu val.) 10514.84 Chicco ir itāļu zīmols, kam ir vairāk nekā 60 gadu pieredze, lai ražotu produktus, kas atbalsta vecāku un mazuļa dabisko attīstību augšanas laikā.Divvalodu interaktīvā grāmata, kas stāsta stāstu pēc lappuses, kuru pagriezīsi, un sniedz pad..
28.90 €
Ražotājs: Chicco Modelis: 09611.10
CHICCO mazuļu telefons (latviešu/angļu valodā) 09611.10 Chicco Divvalodu ABC pašfoto telefons māca pirmos ciparus, pirmos vārdus, pirmos teikumus divās valodās un dzīvnieku skaņas, kā arī izklaidē bērnu ar jautru mehānisku aktivitāti: kad bērns nospiež sarkano pogu, izliekoties, ka fotografē, uz ..
21.90 €
HEXBUG Interaktīvā rotaļlieta Skarabejs 6069242 HEXBUG Interaktīvā rotaļlieta Skarabejs 6069242
Jaunums
Ražotājs: HEXBUG Modelis: 6069242
HEXBUG Interaktīvā rotaļlieta Skarabejs 6069242 Enerģiskais Hexbug Skarabejs patstāvīgi virzās uz priekšu un atpakaļ, kā arī spēj apgriezties no muguras uz kājām, ja to novieto otrādi. Skarabeja sešas īpaši izstrādātās slīpās kājas apvienojumā ar zibens ātrumu ļauj tam viegli apiet šķēršļus un ap..
17.50 €
Ražotājs: PUGS AT PLAY Modelis: PAP24
PUGS AT PLAY Interaktīvā rotaļlieta suns Dixie PAP24 Jaukais, mazais rotaļu kucēns ir lielisks veids, kā uz ilgu laiku nodarbināt bērnus jautrā un interaktīvā nodarbē. Šis patiešām apburošais un jautrais plīša rotaļu kucēns ir lieliska dāvana ikvienam dzīvnieku mīļotājam, mazulim un bērnam. Rotaļ..
21.95 €
PUGS AT PLAY Runājoša koala "Joey", PAP16 PUGS AT PLAY Runājoša koala "Joey", PAP16
Jaunums
Ražotājs: PUGS AT PLAY Modelis: PAP16
PUGS AT PLAY Runājoša koala "Joey", PAP16 Jaukā, mazā rotaļlieta koala ir lielisks veids, kā uz ilgu laiku nodarbināt bērnus jautrā un interaktīvā nodarbē. Šī patiešām apburošā un jautrā plīša rotaļlieta ir lieliska dāvana ikvienam dzīvnieku mīļotājam, mazulim un bērnam. Rotaļlieta koala ir ne ti..
20.80 €
Ražotājs: PUGS AT PLAY Modelis: PAP18
PUGS AT PLAY Runājošs kāmis "Aggy", PAP18   Jaukais, mazais rotaļu kāmītis ir lielisks veids, kā uz ilgu laiku nodarbināt bērnus ar jautru un interaktīvu nodarbi. Šī patiešām apburošā un jautrā plīša rotaļlieta ir lieliska dāvana ikvienam dzīvnieku mīļotājam, mazulim un bērnam. Rotaļlieta..
19.99 €
Parādīt 1 līdz 12 no 19 (lapuses: 2)
Privatuma politika.
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību.
Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri
(trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu www.aboutcookies.org