Menu
Your Cart

Izglītojošas spēles bērniem

Ražotājs: Bino Modelis: 82817
Bērnu rotaļu telts veikals Bino Spielzelt Kaufladen 82817Krāsaina rotaļu telts bērniem no 3 gadu vecuma. Mājīga un ietilpīga mājiņa ir lieliski piemērota iekštelpu spēlēm, kā arī bērnu atpūtai vasarā ārpus pilsētas, vasarnīcā vai piknikā. Mājiņa ir viegla, izturīga, viegli mazgājama un viegli saliek..
24.90 €
Ražotājs: BO Modelis: 1945LV
bo. Izglītojošā galda spēle "Alfabēts" (Latviešu val.), 1945LV bo. ALFABĒTS ir jautra, izglītojoša galda spēle, kura vienkāršu rotaļu veidā iepazīstina bērnu ar burtu pasauli. Spēle ietver vienkāršus un jautrus uzdevumus, pateicoties kuriem bērns apgūst latviešu alfabēta burtus un iemāca tos savi..
7.90 €
Ražotājs: BO Modelis: 1946LV
bo. Izglītojošā galda spēle "Cipari" (Latviešu val.), 1946LV bo. "CIPARI" ir izglītojoša galda spēle, kura ar jautrību iepazīstina bērnu ar skaitļu pasauli. Spēle ietver vienkāršus uzdevumus, pateicoties, kuriem bērns apgūst skaitīšanas māku līdz desmit. Tas ir lielisks pirmais solis matemātikas ..
7.90 €
Ražotājs: BO Modelis: 1949LV
bo. Izglītojošā galda spēle "Mācāmies angļu valodu" (Latviešu val.) , 1949LV bo. "MĀCĀMIES ANGĻU VALODU" ir jautra, izglītojoša spēle, kas vienkāršā veidā palīdzēs jums iemācīties angļu valodu un nostiprināt jau zināmo vārdu krājumu. Tas ir lielisks veids, kā atbalstīt bērna valodu prasmju attīst..
7.90 €
Ražotājs: BO Modelis: 1948LV
bo. Izglītojošā galda spēle "Pulkstenis" (Latviešu val.), 1948LV bo. "PULKSTENIS" ir jautra, izglītojoša galda spēle, kura vienkāršā veidā māca noteiktas stundas analogos un digitālos formātos, piešķirot dažādas aktivitātes dažādiem dienas laikiem. 16 kartītes, liels pulkstenis, instrukcija. ..
7.90 €
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)
Privatuma politika.
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību.
Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri
(trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu www.aboutcookies.org