Menu
Your Cart

Tattoo


Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP001
Tattoo TAPATU ezis TAP001Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- tas..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP002
Tattoo TAPATU kaķēns TAP002Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- t..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP003
Tattoo TAPATU kolibri TAP003Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- ..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP004
Tattoo TAPATU korgijs TAP004Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- ..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP005
Tattoo TAPATU magone TAP005Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- t..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP006
Tattoo TAPATU mopsis TAP006Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- t..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP007
Tattoo TAPATU panda TAP007Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- ta..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP008
Tattoo TAPATU pienene TAP008Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- ..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP009
Tattoo TAPATU spalva TAP009Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- t..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP010
Tattoo TAPATU spāre TAP010Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- ta..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP012
Tattoo TAPATU šūna TAP012Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu- tas..
2.50 €
Ražotājs: TAPATU Modelis: TAP011
Tattoo TAPATU surikāts TAP011Uzlīme - tetovējums.KĀ UZLIKT:- notīra ādas virsmu. kur tiks likts tetovējums- noņem aizsargplēvi- uzliek tetovējumu ar attēla pusi uz leju- ar mitra auduma gabaliņu/salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu- pagaida, līdz iespējams noņemt papīra kārtu un ierauga attēlu-..
2.50 €
Parādīt 1 līdz 12 no 13 (lapuses: 2)
Privatuma politika.
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību.
Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri
(trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu www.aboutcookies.org