Menu
Your Cart

Lalaloopsy

Ražotājs: Lalaloopsy Modelis: 111993M
Lalaloopsy bija vienkāršas lupatu lellītes, kuras kādā dienā maģiski atdzīvojās. Katrai lellītei ir savas personiskās īpatnības, kuras iegūtas no lellītes izgatavošanas materiāla...
2.95 €
Ražotājs: Lalaloopsy Modelis: 522140
Lalaloopsy Mini lelle "Loopy hair". Augums - 7,5 cm. Tās mīt krāsainā un mazliet jocīgā pasaulē, kurā lietas notiek pavisam citādi. Katrai Lalaloopsy lellei ir sava personība, kurai unikalitāti piešķir tie drēbju gabaliņi, kas tiek izmantoti, tās veidojot. Mājas ir askētiskas, dzīvnieki – dažā..
9.35 €
Lalaloopsy Mini lelle, sortimentā Lalaloopsy Mini lelle, sortimentā
Out Of Stock
Ražotājs: Lalaloopsy Modelis: 502296E
Lalaloopsy – brīnišķīgs un piemīlīgs piegriezums! Augums - 7,5 cm. Tās mīt krāsainā un mazliet jocīgā pasaulē, kurā lietas notiek pavisam citādi.Katrai lellei ir sava personība, kurai unikalitāti piešķir tie drēbju gabaliņi, kas tiek izmantoti tās veidojot. Mājas ir askētiskas, dzīvnieki – dažādu..
7.75 €
Parādīt 1 līdz 3 no 3 (lapuses: 1)
Privatuma politika.
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību.
Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri
(trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu www.aboutcookies.org