Menu
Your Cart

Rotaļu ieroči

Ražotājs: Nerf Modelis: A4739
NERF Rebelle rotaļu ierocis Rebelle Clique.   Bērniem no 8 gadu vecuma...
15.20 €
Ražotājs: Toys Modelis: AX1021AB
  Rotaļu loks ar 2 bultām Shooting Storm Bow AX1021AB Šis ierocis neatstās vienaldzīgu nevienu zēnu! Tādas spēles ir svarīga bērna attīstības sastāvdaļa. Spēle palīdz bērnam apgūt jaunas sociālās lomas un stimulē iztēles attīstību. Šaušanas diapazons pārsniedz 9 metrus! Funkcijas: Koordin..
8.90 €
Ražotājs: Toys Modelis: 881-24A
Rotaļu loks ar bultām Archery 881-24AKuram bērnam nepatīk spēlēt indiešus un šaut ar loku? Un šāda aktivitāte ir ne tikai aizraujoša, bet arī palīdz attīstīt precizitāti un aci. Loka šaušanas spēļu komplekts ar loku un bultu būs izklaidējoša dāvana jebkuram zēnam un varbūt meitenei.Spēja šaut loku b..
25.95 €
Ražotājs: Toys Modelis: 881-27A
Rotaļu loks ar bultām Archery 881-27AKuram bērnam nepatīk spēlēt indiešus un šaut ar loku? Un šāda aktivitāte ir ne tikai aizraujoša, bet arī palīdz attīstīt precizitāti un aci. Loka šaušanas spēļu komplekts ar loku un bultu būs izklaidējoša dāvana jebkuram zēnam un varbūt meitenei.Spēja šaut loku b..
19.50 €
Ražotājs: Toys Modelis: 921A
Rotaļu loks ar bultām Archery 921AKuram bērnam nepatīk spēlēt indiešus un šaut ar loku? Un šāda aktivitāte ir ne tikai aizraujoša, bet arī palīdz attīstīt precizitāti un aci. Loka šaušanas spēļu komplekts ar loku un bultu būs izklaidējoša dāvana jebkuram zēnam un varbūt meitenei.Spēja šaut loku bērn..
7.30 €
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)
Privatuma politika.
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību.
Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri
(trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu www.aboutcookies.org